Normy i parametry

 

Zamienniki kompatybilne z innymi systemami – spełniamy najwyższe normy jakościowe

Oferowane przez nas produkty protetyczne spełniają normy ISO 13485 obejmujące rygorystyczne wytyczne odnoszące się do wyrobów medycznych. Świadczy to o najwyższej jakości produktów oraz ich zgodności z wymogami prawnymi i oczekiwaniami lekarzy oraz pacjentów.

Rygorystyczne standardy i normy jakości stosowane przy produkcji wszczepów określają światowy poziom produkcji Novamind. Nasze własne wymagania wykraczają jednak daleko poza te wytyczne. Jakość i precyzja to fundament rzetelności i odpowiedzialności wobec naszych Klientów, to zachęta do pracy na najwyższym poziomie wiedzy i zaangażowania.

Zależy nam, aby zarówno nasze działania, wykorzystywane przez nas materiały oraz precyzyjne maszyny stosowane do produkcji implantów i łączników uznawane były za wzór jakości. Rygorystyczne przestrzeganie przez nas norm oraz wyznaczonych przez nas samych standardów na znacznie wyższym poziomie niż ten wymagany przez normy, daje gwarancję najwyższej jakości i precyzyjności produkowanych przez nas implantów i komponentów protetycznych.

 

Systemy implantologiczne tworzone przez ludzi z doświadczeniem

Novamind to zespół ludzi doskonale wyszkolonych i kompetentnych na poziomie eksperckim, który potrafi z bezkompromisową precyzją wydobyć najlepsze parametry maszyny. Najbardziej istotne z nich, to: prędkość cięcia i posuw oraz odpowiednie ustawienie ostrzy. Spełniamy w ten sposób najważniejsze kryterium, jakim jest zadowolenie techników, lekarzy oraz ich pacjentów. Fakt iż oferowane przez nas zamienniki implantów i komponentów są kompatybilne z innymi systemami implantologicznymi, to duże ułatwienie dla  każdej z grup.

© 2023 Implant System. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin